Hodiny

Každé naše hodiny mají svoji minulost a všechny projdou našima rukama, od návrhu, přes výrobu až po kompletaci a odeslání. Osazujeme je spolehlivými a tichými strojky. Dodáváme je ve stylovém provedení bez rámu, se stojánkem z bukového dřeva pro umístění na polici nebo stůl, s elegantním rámečkem z duralových profilů, nebo s krásně provedenými rámy z dřevěného masivu. Aktuální nabídku všech designů najdete v e-shopu.

 

Pokud si z naší široké nabídky přesto nevyberete, rádi Vám připravíme hodiny podle Vašeho přání a předlohy. Stačí nás kontaktovat na našem emailu, my se s Vámi spojíme, domluvíme si podrobnosti a připravíme návrh.

HOdiny  /  varianty  a  provedení

Hodiny Basic

 

Hodiny Basic nabízíme ve třech velikostech. 12x12 cm,
22x22 cm nebo 30x30 cm a určené jsou pro pověšení na zeď. Doporučujeme je do moderních interiérů, dětských a studentských pokojů, všude tam, kde  vynikne jejich jednoduchý a čistý design. Jsou nejvíce ekonomickou variantou naší nabídky.

Hodiny basic + rámeček Fine

 

Hodiny pro lidi, kteří mají rádi přírodní materiály a útulné a zabydlené interiéry. Kteří dávají přednost stylu provence před jednoduchostí moderního designu. Hodiny lze pověsit na zeď nebo také postavit na nábytek. Rámečky jsou pro hodiny s rozměry 12x12 cm, 22x22 cm nebo 30x30 cm.

Hodiny basic + alu rámeček

 

Hodiny Alu mají matně stříbrný nebo matně černý rámeček z lehkého hliníkového profilu. Rámečky působí nenápadně a hodnotně a krásně ladí s každým designem našich hodin. Jsou ideální pro moderní a jednoduché interiéry. Hodiny lze pověsit na zeď nebo také postavit na nábytek.

Rámečky jsou pro hodiny s rozměry 12x12 cm, 22x22 cm nebo 30x30 cm.

Hodiny basic + stand stojánek

 

Pokud se Vám líbí hodiny, které lze postavit na různé poličky a police, nábytek, stolky a podobně, je tato řada určená právě pro Vás. Stačí si objednat hodiny Basic a stojánek z krásně provedeného masivního dřeva. Stojánky vyrábíme pro hodiny 12x12 cm a 22x22 cm.

Hodiny CUBE

 

Mají nádherně provedený rámeček z pečlivě vybraného dřeva s jedinečnou povrchovou úpravou. Rámečky jsou pro hodiny s rozměry 12x12 cm. Velikost hodin je 14 x 14 cm, hloubka 12 cm.

BASIC

cube

více než 50 různých

designů

 

více než 20 různých

designů

 

Dárkové balení

 

Pokud uvažujete o hodinách jako o krásném dárku, nebo jen máte rádi hezká kompletní řešení, využijte možnost dárkového balení. Naše originální krabičky určitě využijete i na pozdější osobní potřebu.

Kombinujte designy hodin a rámečků

 

Každý z designů hodin lze kombinovat s každým ze stojánků a rámečků. Sestavte si celkový vzhled podle Vašeho vkusu a Vašeho interiéru. V eshopu je u každého jednotlivého designu i naše doporučení na rámeček, pokud tam přece jen nějaká kombinace není, napište nám a my Vám vizualizaci rádi připravíme.

HOdiny  /  tipy a doporučení

Poznámkové bloky

Všichni máme dotykové telefony, tablety, notebooky ..., jsou skvělé. Spoléháme se na ně, na virtuální úložiště, na to, že se nevybije baterie a že nezapomeneme hesla. Pomáhají nám v práci, jsme on-line s přáteli, s informacemi ... Přesto u sebe stále nosíme nějaký notes a tužku. Je to něco jiného, osobního. Zdá se nám, že když zapisujeme něco na papír, je to skutečné, je to naše písmo, naše poznámky a kresby. Je to rychlé a pohotové.

Nedržíme v ruce studený nebo naopak přehřátý pracující stroj, ale kousek něčeho, co nepotřebuje energii a signál. Zapisujeme si nápady, mapky, lidi, nesmysly. A ještě jedna krásná věc, schováváme si je a když do nich po letech koukneme, baví nás. Jsou neopravitelné ... žádné korektury, spousta chyb, naše minulost.

poznámkové bloky  /  varianty  a  provedení

Poznámkové bloky A5 basic

 

Tato velikost už může být pracovním nástrojem a je určená pro ty, kteří poznámkami opravdu žijí a mají jich hodně a to jak pracovních, tak soukromých.

Bloky s touto velikostí již mohou být šikovné pro studijní zápisky. V případě, že například rádi kreslíte, díla zaznamenaná na téhle velikosti mohou žít vlastním životem zarámovaná na zdi.

Pro naše bloky A5 dále platí ty samé výhody jako u bloků A6: Kroužková vazba je velice praktická pro reálné použití a blok je ze stejně skvělých materiálů.

Poznámkové bloky A6 basic

 

Elegantní kompaktní velikost je tak akorát pro rychlé poznámky a náčrtky. Tuhle velikost můžete mít stále u sebe.  Kovová kroužková vazba pak zajistí, že se blok sám nezavírá, a psaní je tak pohodlné, velice příjemné a přirozené.

  Jednu z největších pozorností jsme věnovali výběru materiálů, na které se nejen krásně píše, ale jsou také příjemné na dotek.

linkované

bez linek, prázdné

Poznámkové bloky A6 cut

 

Elegantní kompaktní velikost je tak akorát pro rychlé poznámky a náčrtky. Tuhle velikost můžete mít stále u sebe.  Kovová kroužková vazba pak zajistí, že se blok sám nezavírá, a psaní je tak pohodlné, velice příjemné a přirozené.

Provázky s dřevěnými korálky fungují jako záložky.

Nabízíme spoustu designů, na kterých jsme si dali opravdu záležet a přidáváme další.  Jednu z největších pozorností jsme potom věnovali výběru materiálů, na které se nejen krásně píše, ale jsou také příjemné na dotek.

cut

12 různých

designů

 

Poznámkové bloky A5 cut

 

Tato velikost už může být pracovním nástrojem a je určená pro ty, kteří poznámkami opravdu žijí a mají jich hodně a to jak pracovních, tak soukromých.

Bloky s touto velikostí již mohou být šikovné pro studijní zápisky. V případě, že například rádi kreslíte, díla zaznamenaná na téhle velikosti mohou žít vlastním životem zarámovaná na zdi.

Pro naše bloky A5 dále platí ty samé výhody jako u bloků A6: Kroužková vazba je velice praktická pro reálné použití, blok má provázkové záložky a je ze stejně skvělých materiálů.

označení

bloků

linkované

bez linek, prázdné

tip

Kombinujte velikosti a designy

 

Líbí se Vám víc designů? Hodí se Vám obě velikosti? Potřebujete linkovaný blok i ten bez linek? Objednáním více bloků získáte nejen lepší cenu na jednom kuse, ale také to bude praktické pro reálnou potřebu a jako dárek to přinese určitě víc radosti :)

Linkované, bez linek, tečkované

 

Poznámkové bloky jsou buď linkované nebo čisté. Vyberte si podle toho, co Vám více vyhovuje. Horní strany u A6 a levé strany u A5 jsou tečkované, pro okamžité nápady nebo pro různé typy poznámek. Tato úprava je jak u linkovaných, tak u bloků s čistými stranami.

Materiály

 

Vybírali jsme ze stovek materiálů, zkoušeli jsme to nejlepší a nejpříjemnější. Naše bloky jsou nejen krásné, ale až je budete mít v ruce, ucítíte jak úžasné jsou na dotek. Na námi použité nenatírané papíry se krásně píše, jsou přirozeně savé a s jemnou strukturou. Vnitřní listy mají příjemnou šedou barvu.

Kalendáře

Naše hodiny ukazují čas v minutách a hodinách, naše kalendáře dny a měsíce. Zkusili jsme najít doplněk k hodinám a znovu jít cestou originálu a ruční výroby. Rádi fotíme a sbíráme fotografie, rádi pracujeme s papírem. Chtěli jsme vyrobit kalendář, který na stole nebude jen informací, ale také hezkým doplňkem.

Kalendář stolní - dvoutýdenní

 

Vhodný na stůl nebo poličku pro plánování pracovních a rodinných událostí. Když telefonujeme nebo máme rodinnou poradu v kuchyni, máme tyto poznámky stále před očima. Nemusíme složitě ovládat displaye a zdlouhavě vyvolávat ty správné zobrazovací úrovně a notifikace. Stačí do kalendáře napsat barevným perem událost a ta je stále krásně vidět.

Kalendář nástěnný - roční

 

Chtěli jsme vytvořit kalendář, který bude více obrazem než jen pouhou informací. Použili jsme špičkový tisk, krásné materiály. Každý rok je tento kalendář vrcholem naší nabídky.

 

Kalendář je vytištěný na kvalitním fotopapíru a nalepený na pevné černé pěnové desce. Je možné jej pověsit na přiložené háčky nebo zarámovat.

 

Rozměr kalendáře - formát A2.

Kalendář nástěnný - měsíční

 

Zvolili jsme jednoduchou grafiku a barvy tak, aby se nám líbil. Máme rádi přírodu a vše co znamená. Fotili jsme věci, které jsme sbírali na naplaveninách řek, na březích rybníků a na pobřeží moří a oceánů.

Velikost kalendáře je 30 x 30 cm, kovová kroužková vazba, kvalitní tisk.

download menu

Copyright © 2017 Josef Sitta  |  planetvolitans.com